OneMed Group
Finlandia
OneMed Oy WL-Medical Oy
Szwecja
OneMed Sverige AB OneMed Homecare
Norwegia
OneMed AS
Dania
OneMed A/S
Kraje nadbałtyckie
OneMed OÜ, Estonia OneMed SIA, Łotwa OneMed UAB, Litwa
Niemcy
OneMed Deutschland GmbH
Polska
OneMed Polska Sp. z.o.o.
Czechy
Batist
Słowacja
Batist

JEDEN PARTNER W ZAOPATRZENIU MEDYCZNYM

OneMed – jest wiodącym w zaopatrzeniu medycznym dystrybutorem efektywnych i godnych zaufania rozwiązań dla branży medycznej. Dotyczy to całości zaopatrzenia w produkty jak i powiązanych z nimi usług.

Poprzez uzupełnianie usługami naszej szerokiej oferty produktowej np. w zakresie wspomagania zakupu, logistyki, administracji, IT, edukacji, optymalizacji i harmonizacji produktowej, jak również zarządzania bezpieczeństwem zdrowia i zarządzania produktem , możemy zapewnić kompleksowe rozwiązanie, w którym razem z nami – nasz klient może czuć się bezpiecznie – obniżając koszty swojej działalności i ciągle usprawniać poszczególne jej obszary.

OneMed to naturalny partner, kiedy organizacje zajmujące się ochroną zdrowia dążą do usprawnienia procesów i podwyższenia wydajności w prowadzonych przez siebie działaniach. Wspólna struktura pobudzająca efektywność oraz głębokie zaangażowanie w problemy jednostki – pomagają nam w zrozumieniu tego, w jaki sposób nasz klient może stale usprawniać prowadzoną działalność. Działając wspólnie z naszymi klientami, staramy się pomóc obniżyć koszty i podnieść jakość usług, które świadczą swoim pacjentom.

Chcemy pomóc naszym klientom rozwijać się w kierunku uzyskania procedur, które generują wartość – gdzie jakość, innowacja i środowisko oraz oszczędności kosztów są naturalnym aspektem współpracy. Te generujące wartość dodaną pomysły oznaczają, że możemy optymalizować wiele procesów i poświęcić się stałemu usprawnianiu podczas trwania kontraktu.


FAKTY I LICZBY

  • rok założenia 2006
  • doświadczenia czerpane od lat 40-tych dwudziestego wieku
  • obecność w jedenastu krajach – Skandynawia oraz Centralna i Zachodnia Europa
  • sprzedaż netto ok. 3 miliardy SEK (szwedzkie korony)
  • 550 pracowników
  • siedziba główna – Sztokholm / Szwecja