OneMed Group
Finlandia
OneMed Oy WL-Medical Oy
Szwecja
OneMed Sverige AB OneMed Homecare
Norwegia
OneMed AS
Dania
OneMed A/S
Kraje nadbałtyckie
OneMed OÜ, Estonia OneMed SIA, Łotwa OneMed UAB, Litwa
Niemcy
OneMed Deutschland GmbH
Polska
OneMed Polska Sp. z.o.o.
Czechy
Batist
Słowacja
Batist

INFORMACJA PRAWNA

Witamy na stronie OneMed.

Zawartość strony internetowej jest własnością OneMed. Wchodząc na tę stronę, zgadzają się Państwo na następujące warunki:

Strona ta jest przedmiotem ochrony praw autorskich, wszystkie prawa autorskie należą do OneMed.

Kopiowanie, przekazywanie, dystrybucja, zapisywanie informacji ze strony, w jakiejkolwiek formie – bez uzgodnienia z OneMed jest zabronione. OneMed zezwala na zachowywanie papierowych kopii oraz kopii strony zachowywanych na Państwa komputerze, wyłącznie do użytku osobistego.

OneMed i inne nazwy, loga oraz ikony identyfikujące produkty lub usługi OneMed są chronionymi znakami OneMed Holding AB, OneMed Group Oy lub innych firm powiązanych.

Informacja na stronie internetowej OneMed jest dostarczana bez jakiejkolwiek gwarancji. Strona może zawierać niedokładne informacje lub informacje które nie były aktualizowane. Informacja może być zmieniana i aktualizowana bez powiadamiania, OneMed może usprawniać i/lub zmieniać zawartość stron oraz wycofywać dostęp do strony w każdym czasie.

Jako udogodnienie, OneMed może dołączać linki do stron, która są w posiadaniu lub operowaniu stron trzecich. Jeśli dostaną się Państwo na stronę inną niż OneMed prosimy o zrozumienie, że jest to niezależne od spółki. Poprzez łączenie się ze stronami będącymi w posiadaniu lub operowaniu stron trzecich, zgadzają się Państwo, że OneMed nie ma żadnej kontroli nad zawartością tych stron i nie może być w żadnym stopniu odpowiedzialny za materiał odtwarzany lub publikowany na tych stronach.

Interaktywne komponenty takie jak email i inne formy przekazu elektronicznego są otwarte dla każdego użytkownika. Podane informacje są przeznaczone do użytku osób odwiedzających stronę.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące strony lub są zainteresowani dodatkowymi informacjami dotyczącymi produktów lub usług OneMed – prosimy o kontakt na adres email: onemed@onemed.pl.

OneMed chętnie otrzyma od Państwa informacje lub sugestie – w jaki sposób można usprawnić stronę internetową.